Pevná horská kola určená pro naše nejmenší.

Dětská kola RB jsou trochu jiná, od počátku postavená s filozofií nabídnout dítěti nesporné výhody většího průměru kol. Speciálně navržené geometrie rámů, které umožní přeskočit o jeden stupínek průměr kol a jezdit tak na větším, takovém, který by na rámu běžné produkce nemělo dítě šanci plnohodnotně zvládnout. Umožňují používat rozměry kol 26“ u dětí, kde ostatní běžně používají 24", rozměry kol 27.5“ u dětí, kde ostatní běžně používají 26".

KID 125

Dětský rám navržený a od počátku postavený s filozofií nabídnout dítěti nesporné výhody většího průměru kol. Rám, který umožní přeskočit o jeden stupínek průměr kol a jezdit tak na větším, takovém, který by na rámu běžné produkce nemělo dítě šanci plnohodnotně zvládnout. Kombinace moderní geometrie s nízko umístěným těžištěm reflektující veškeré specifika a potřeby dětského jezdce a velkých kol, přináší mnohem klidnější, bezpečnější a efektivnější jízdu. Kola většího průměru poté snáze překonávají nerovnosti, poskytují výrazně větší míru komfortu a jistoty. Optimální pro děti vzrůstu 125 - 145cm.

Rám od14 990
Kompletní kolo od22 942

Ruční výroba

Reputace RB je založena na kvalitě, dosažené ruční produkcí specifického sortimentu rámů v malých sériích. Děláme to tak již více jak 31 let a je to naše dlouhodobá firemní filozofie. Puntičkářsky věnujeme pozornost každému detailu. Pečlivě zkoumáme každý krok během výroby. Svařování Vašeho rámu je svěřeno nejlepšímu svářeči v oboru, klíčovému muži, jehož jistá ruka vyžaduje roky zkušeností.