Děti

Pevná horská kola určená pro naše nejmenší.

Dětská kola RB jsou trochu jiná, navržená a postavená od počátku tak, aby i ti nejmenší jezdci mohli využít benefitů pro ně relativně větších průměrů. Speciálně navržené geometrie rámů umožňují používat rozměry kol 24“ a 26“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce a posunout tak možnosti samotných dětských jezdců výše.

24”

KID 240

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 24“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce. 

Rám od8 540
26”

KID 260

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 26“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce.

Rám od8 390
27,5”

KID 275

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 27,5“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce.

Rám od6 990

Ruční výroba

Reputace RB je založena na kvalitě, dosažené ruční produkcí specifického sortimentu rámů v malých sériích. Děláme to tak již více jak 25 let a je to naše dlouhodobá firemní filozofie. Puntičkářsky věnujeme pozornost každému detailu. Pečlivě zkoumáme každý krok během výroby. Svařování Vašeho rámu je svěřeno nejlepšímu svářeči v oboru, klíčovému muži, jehož jistá ruka vyžaduje roky zkušeností.