27,5”

KID 145 XC

v roce 2010 RB KID založil úplně novou třídu dětských horských kol. Kombinace moderní geometrie reflektující veškeré specifika a potřeby dětského jezdce, velkých kol a promyšlené výbavy dělá z dětského kola RB perfektního partnera pro jakékoli použití, ať se jedná o vyjížďky, závody nebo návštěvy trail center.

Rám od12 000
Kompletní kolo od25 990
26/27,5”

KID 145 AM

Rám od12 000
Kompletní kolo od23 590
29”

CR

Lehký, tuhý, se sportovně střiženou geometrií, pro výbornou ovladatelnost a příkladný výkon. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem.

Rám od7 990
29”

TR 120

Všestraný a výkonný s efektivním odpružením pro rychlou jízdu, lehkou ve stoupáních, hladkou a jistou ve sjezdech ať už hodláte jen tak pro radost vyrazit na projížďku, brouzdat různorodým terénem nebo zdolat oblíbený trail. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 120 mm.

Rám od30 600
29”

TR 140

Universální a komplexní s pečlivě odladěnou geometrií pro lehkou a zábavnou ovladatelnost v jakémkoli terénu. Efektivní ve výjezdech, zábavný ve sjezdech a mimořádně komfortní na dlouhé vyjížďky. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 140 mm.

Rám od30 600
Kompletní kolo od2 487

KID 125 XC

Jedinečné dětské horské kolo - V roce 2010 RB KID 125 založil úplně novou třídu dětských horských kol. Kombinace moderní geometrie reflektující veškeré specifika a potřeby dětského jezdce, velkých kol a promyšlené výbavy dělá z KID 125 perfektního partnera pro jakékoli použití, ať se jedná o vyjížďky, závody nebo návštěvy trail center. Princip 29er - Filozofií tohoto přístupu je nabídnout dítěti nesporné výhody většího průměru kol. Rám KID 125 umožní přeskočit o jeden stupínek průměr kol a jezdit tak na větším, takovém, který by na rámu běžné produkce nemělo dítě šanci plnohodnotně zvládnout. KID 125 s koly průměru 26“ tedy mohou používat děti, které by u standardní produkce jezdili na průměru 24“ a mohou si tak užívat výrazně větší plynulosti, stability, jistoty a komfortu jízdy.

Rám od14 900
Kompletní kolo od16 990
27,5”

Bandit 675

Velikosti S, a M vyprodány. Nekompromisní s geometrií pečlivě odladěnou pro lehkou ovladatelnost v jakémkoli nasazení. Ideální pro zdolávání nástrah nejtěžších možných terénů, technických trailů nebo dlouhých náročných sjezdů. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 160 mm.

Kompletní kolo od19 507
24/26”

KID 125 AM

Jedinečné dětské horské trailové kolo - V roce 2010 RB KID 125 založil úplně novou třídu dětských horských kol. V roce 2023 přichází RB KID 125 AM s moderní trailovou geometrií, odpruženou vidlicí, koncepcí Mullet s velkým kolem vpředu a malým vzadu, reflektující veškeré specifika a potřeby dětského jezdce vyhledávajícího více jízdu z kopce, návštěvu trailových center, těžkých terénů nebo skoků. Princip Mullet - Filozofií tohoto přístupu je nabídnout dítěti nesporné výhody kombinace většího a menšího průměru kol, tak jak se stává moderním u dospělácké produkce. Rám KID 125 AM kombinuje odpruženou vidlici a větší kolo vpředu, čímž poskytuje jezdci výrazně větší plynulost, stabilitu, jistotu a komfortu jízdy. Menší kolo s širokým pláštěm vzadu umožňuje zkrátit zadní stavbu, snížit střed a nabídnout skvělou ovladatelnost, živost, komfort a zábavnost v ovládání. KID 125 AM díky geometrii a koncepci Mullet tedy mohou používat děti, které by u standardní produkce jezdili na klasickém průměru 24“ a mohou si tak užívat nesporných přínosů většího průměru předního kola a tedy větší plynulosti, stability, jistoty a komfortu jízdy.

Rám od12 990
Kompletní kolo od14 990
28”

RX

Všestranný univerzál, poskytující ideální rovnováhu mezi rychlostí a pohodlím. Rychlý na pevných cestách, komfortní na dlouhé vyjížďky, zábavný a jistý v terénu. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem.

Rám od19 990
Kompletní kolo od22 490

Ruční výroba

Reputace RB je založena na kvalitě, dosažené ruční produkcí specifického sortimentu rámů v malých sériích. Děláme to tak již více jak 31 let a je to naše dlouhodobá firemní filozofie. Puntičkářsky věnujeme pozornost každému detailu. Pečlivě zkoumáme každý krok během výroby. Svařování Vašeho rámu je svěřeno nejlepšímu svářeči v oboru, klíčovému muži, jehož jistá ruka vyžaduje roky zkušeností.