Sestav si sám

Kolo vám na míru

Rámy vyrábíme, kola sami kompletujeme. Nejsme vázáni pevně navrženými sestavami a skrze RB konfigurátor se širokou škálou možností komponentových úprav jednotlivých sestav můžeme nabídnout jedinečnou možnost komponentovou skladbu kola měnit na základě Vašich představ, požadavků a přání. 


Vytvořte si vlastní originální kombinaci skrze možnost vizuálního náhledu vybrané barevné kombinace Vašeho kola či rámu RB. Zkoušejte, měňte, kombinujte, vybírejte barvy rámu, zadní stavby, vidlice, vahadel či log, doplňte podpis, přezdívku nebo vlajku. Líbí se Vám čistý styl bez jakýchkoli nápisů, není problém, můžeme nabídnout. Standardní škála barev RB Vás neoslovuje? V rámci individuálního řešení můžeme nabídnout barvy z široké škály vzorníku RAL.

29”

CRR 290

Lehký, tuhý, se sportovně střiženou geometrií, pro výbornou ovladatelnost a příkladný výkon. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem.

29”

Bandit 290

Všestraný a výkonný s efektivním odpružením pro rychlou jízdu, lehkou ve stoupáních, hladkou a jistou ve sjezdech ať už hodláte jen tak pro radost vyrazit na projížďku, zdolat oblíbený trail nebo se poměřit s přáteli v rámci sportovního klání. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 120 mm.

27,5”

Bandit 475

Universální a komplexní s pečlivě odladěnou geometrií pro lehkou a zábavnou ovladatelnost v jakémkoli terénu. Efektivní ve výjezdech, zábavný ve sjezdech a mimořádně komfortní na dlouhé vyjížďky. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 140 mm.

27,5”

Bandit 675

Nekompromisní s geometrií pečlivě odladěnou pro lehkou ovladatelnost v jakémkoli nasazení. Ideální pro zdolávání nástrah nejtěžších možných terénů, technických trailů nebo dlouhých náročných sjezdů. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem se zdvihem 160 mm.

24”

KID 240

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 24“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce. Aktuálně vyprodáno - dostupné od 07/2019.

26”

KID 260

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 26“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce. Aktuálně vyprodáno - dostupné od 07/2019.

27,5”

KID 275

Dětský rám se specificky navrženou geometrií, umožňující používat dětem rozměry kol 27,5“ výrazně dříve, než by bylo obvyklé u standardní produkce. Aktuálně vyprodáno - dostupné od 07/2019.

eDragster

RB eDragster je stroj, který se v mnoha směrech vymyká klasickému pojetí kola či elektrokola, naopak se mnohem víc blíží motorce – lehké motorce s elektrickým pohonem, s níž je radost prohánět se po lese, hledat a vyjíždět nemožné stopy na vrchol nebo sjíždět ty nejtěžší možné sjezdy. Od prvního návrhu nebylo cílem vytvořit jen další e-bike. Naopak jsme chtěli tuto kategorii pojmout jinak, vnést do ní svoje vlastní myšlenky, nápady a vize. Proto vznikl eDragster. Ručně v ČR vyrobený hliníkový rám, tepelně zpracován počítačově řízeným procesem.

Ruční výroba

Reputace RB je založena na kvalitě, dosažené ruční produkcí specifického sortimentu rámů v malých sériích. Děláme to tak již více jak 25 let a je to naše dlouhodobá firemní filozofie. Puntičkářsky věnujeme pozornost každému detailu. Pečlivě zkoumáme každý krok během výroby. Svařování Vašeho rámu je svěřeno nejlepšímu svářeči v oboru, klíčovému muži, jehož jistá ruka vyžaduje roky zkušeností.