Vyberte konfiguraci

Model TEAM bude dostupný od 05/2019.

Střední model pevného horského kola postaveného na rámu KID 240, ručně vyrobeného z materiálu AL 7020 T6, tepelně zpracovaného počítačově řízeným procesem.

Model KID 240 TEAM je výbornou volbou pro rekreační a sportovní jezdce s vyšším nájezdem kilometrů ročně, kteří příležitostně dostanou chuť  porovnat své síly s ostatními jezdci v rámci závodů. Největší předností tohoto typu horského kola je perfektní ovladatelnost při jízdě náročným terénem, funkčnost kola a stoprocentní spolehlivost i ve složitých pasážích. Horské kolo KID 240 TEAM Vás nezklame při jízdě ve složitém terénu, ale ani na závodních tratích.

KID 240 / Set TEAM

Od25 181
Tabulka dílůKomponenta
Rám RB KID 260
Vidlice RB AL
Kliky SRAM NX
Brzdy Shimano Deore M6000
Přehazovačka Shimano SLX M7000
Řazení Shimano SLX M7000
Kola RB TD
Komponenty Race Face Ride
Pokračovat
Fotogalerie

Geometrie rámu

Montážní informace:
Hlavové složení - Zero Stack - Semiintegrované, sloupek 1 1/8
Středové složení - BSA, šíře domečku 73mm
Sedlovka - 30,9mm
Sedlová objímka - 34,9mm
Přesmykač - nelze, rám určen pouze na systémy 1x10/11
Vidlice - maximální šíře pláště 50mm

Ruční výroba

Reputace RB je založena na kvalitě, dosažené ruční produkcí specifického sortimentu rámů v malých sériích. Děláme to tak již více jak 25 let a je to naše dlouhodobá firemní filozofie. Puntičkářsky věnujeme pozornost každému detailu. Pečlivě zkoumáme každý krok během výroby. Svařování Vašeho rámu je svěřeno nejlepšímu svářeči v oboru, klíčovému muži, jehož jistá ruka vyžaduje roky zkušeností.